14.06.2024

Milé dámy, pohodlně se usaďte, nalijte si váš oblíbený drink a těšte se! Čas, kdy se nemusíte starat o nasycení rodinných strávníků, právě nastal. Startuje grilovací sezóna a to je období v roce, kdy se muži s radostí a vervou ujímají přípravy obědů a večeří. Kdo by tedy grilování nemiloval!? Cítíte už tu vůni marinovaného masa na rozpáleném roštu? Odměňte vašeho amatérského šéfkuchaře vychytávkami a skvělými novinkami od Potten & Pannen – Staněk, díky nimž se vám nástup ke kuchyňskému sporáku prodlouží na co nejdelší čas.

Weber, Elektrický gril Lumin se stojanem, černý

Co je základem úspěšné grilovací party? Kvalitní gril! Ten od věhlasné značky Weber si zamilujete ihned. Plně elektrický pomocník, jehož poklop a grilovací vana jsou vyrobeny z porcelánem smaltované oceli, se hodí nejen na zahradu, ale také na zúžený prostor městského balkónu. Skvěle skladný a zároveň nečekaně všestranný. Kromě klasického grilování můžete oba rošty o rozměrech 49,2 x 33,3 cm využít také na zauzení či vaření na páře. Lámat hlavu si nemusíte ani s mraženými pokrmy, i s těmi si totiž plně kompaktní gril dokáže poradit. Teplotu v rozmezí 60 °C až 150 °C budete moct pohodlně zkontrolovat na vestavěném teploměru. Hodit se bude také šikovný odkládací prostor, který je společně s grilovací vanou usazen na stabilním stojanu černé barvy. Elektrický gril Lumin o výšce až 130 cm, který je ideálním pomocníkem za každého ročního období, zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 18 290 Kč.

Zwilling, BBQ+ prkénko s nerezovým Táckem, 40 x 30 cm

Ani kapka masové šťávy nazmar! Prkénko německé značky Zwilling bude vaší pravou rukou při krájení nejen grilovaného masa. Obvod výrobku lemuje praktický drážkový systém, jež veškeré zachycené tekutiny odvádí na tácek umístěný hned vedle bambusového prkénka. Podnos z nerezové oceli lze využít i jako odkládací prostor například při čištění zeleniny či ovoce. Prkénko je navíc vybaveno také gumovými nožičkami, díky kterým vám při krájení nebude kuchyňské vybavení utíkat pod rukama. Krájecí prkénko BBQ+ o rozměrech 40 x 30 cm naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 1 990 Kč.

Nordic Flame, Hasící přístroj, práškový, 2 kg, bílá s tmavým koženým pruhem

První pomoc, která však působí jako designová dekorace. Při grilování či vaření je důležité být obezřetný a počítat i se situacemi, kdy vás oheň může nemile překvapit. Vždy je třeba pamatovat na bezpečnost a mít po ruce nástroj, který během několika vteřin zvládne hrozivé plameny provždy uhasit. Severská značka Nordic Flame je důkazem, že i hasicí přístroje mohou být vkusným a estetickým prvkem, který dokonale doplní nejen kuchyňský interiér. Zařízení obsahuje 2 kg práškového hasiva a spadá do požární třídy A, B a C. Myslete na bezpečnost a opatrnost i svých nejbližších a obdarujete je stylovým doplňkem, který má opravdu smysl. Nikdy nevíte, kdy se bude skutečně hodit! Luxusní hasicí přístroj v bílém provedení s hnědými koženými detaily najdete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 2 909 Kč.

Villeroy & Boch, Lave glacé kameninová mísa, Ø 28 cm

Co kus to skutečný originál! Kameninová mísa z dílny německé porcelánky Villeroy & Boch je unikátní svou jedinečnou glazurou, která vzniká během procesu vypalování. Díky odlišným reakcím barevných pigmentů na vysoké teploty je realizace a konečný vzhled každičké mísy skutečnou raritou. Tóny tyrkysové a hnědé barvy nejsou tedy nikdy stejné! Bytelná mísa o průměru 28 cm z kolekce Lave glacé je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 695 Kč.

Opinel, Sada steakových nožů Chic, 4 ks, oliva

Se steakovými noži značky Opinel bude krájení opravdovou radostí! Elegantní příbor je vyroben z martenzitické ušlechtilé oceli, která je usazena do masivní rukojeti z olivového dřeva. Čepel dlouhá 10 cm je navíc doplněna o ocelový kroužek, díky kterému je příbor na stole dokonale stabilní. Jde tedy nejen o kvalitní, ale i vzhledově velmi atraktivní kuchyňské vybavení, které bude šperkem vašeho prostřeného stolu. Obdivovat jej budou jak milovníci šťavnatých steaků, tak i nadšení interiérový designéři s vytříbeným estetickým cítěním. Sadu 4 nožů z kolekce Table Chic naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 3 550 Kč.

Šebik

Zdroj, foto: www.pottenpannen.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani