24.06.2024

V pražském Top Hotelu proběhla tisková konference k desátému ročníku benefičního koncertu „Na křídle motýla“. Tento výjimečný koncert se uskuteční 17. srpna 2024 od 19:00 hodin na návsi v Dolních Dunajovicích na jižní Moravě.

Moderace se ujal zpěvák a producent koncertu Martin France, který nahradil pravidelnou moderátorku Michaelu Doležalovou. Hned na úvod byl představen Nadační Fond Kryštůfek, včetně přítomného maskota Kryštůfka, pro kterého se koncert opět koná.

Představení účinkujících: Nové tváře i známé osobnosti

Na konferenci zazářila řada umělců. Nová hvězda české hudební scény, Maja Rose, představila svůj nový singl. Mladý talent Tomáš Ringel společně s Veronikou Vršeckou zazpívali ústřední píseň z muzikálu Fantom opery.

Poprockový písničkář Jan Vytásek sdílel své plány, zatímco muzikálový zpěvák a folk rockový písničkář Jiří Zonyga musel kvůli hlasové indispozici přenechat vystoupení Vytáskovi. Oba umělci jsou součástí projektu 4 Rockeři, který zahrnuje také Leona Šenkovou, Milana Devinna a Moniku Sommerovou.

Překvapení od starosty a další vystoupení

Herec, zpěvák a básník Petr Batěk zaujal svou prezentací, a rocková diva Marcela Březinová se pochlubila fotkami svých vnoučat. Překvapením konference byl starosta Dolních Dunajovic, Josef Hasník, který přivezl čerstvě stočený lipový med jako dárek pro účinkující.

Na závěr konference byli vylosováni tři šťastní novináři, kteří obdrželi dárkové tašky s vínem od vinařství Mádl. Poté se účastníci vrhli do rozhovorů a přátelských setkání, užívajíc si výborný raut a skvělá vína Top Hotelu Praha.

Těšíme se na srpnový koncert

Všichni se již těší na srpnový koncert v Dolních Dunajovicích, kde kromě výše zmíněných umělců vystoupí také herečka Jitka Smutná a zpěvák Sámer Issa.

O benefičním koncertu „Na křídle motýla“

Benefiční koncert „Na křídle motýla“ spojuje krásu hudby s charitativní činností a podporuje Nadační Fond Kryštůfek. Připojte se k této výjimečné události a buďte součástí něčeho skutečně výjimečného!

Vstupenky na koncert můžete zakoupit na: 10. Benefiční koncert „Na křídle motýla“ / Dolní Dunajovice / 17.08.2024 | TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Šebík

Zdroj, foto: MARTINPRODUKTION


Teetravel - Váš golfový svět na dlani