13.11.2023

Ač se to nezdá, Vánoce se kvapem blíží a je tedy čas na řešení vánočních dárků. Pokud patříte mezi ty, kdo raději darují praktické dárky, máme pro vás tip na dárek, kterým se zavděčíte úplně každému. Dětem nad 130 cm, dívkám, ženám, mužům, mladým či seniorům.

Jde totiž o produkt, který mohou děti či dospělí nosit při sportu, procházkách nebo jen tak, při lenošení. Je totiž vyroben z jemňoučkého, příjemného materiálu, který vám zpříjemní jakoukoliv činnost. Pánové přes legíny zpravidla nosí šortky, v chladnějších dnech je užijí jako spodky. Určitě ocení všitý klín v rozkroku a skutečnost, že legíny Emky nezapáchají ani po náročném sportovním či jiném fyzickém výkonu nebo po několikadenním nošení.
Ženská část populace si mimo jiné pochvaluje fakt, že legíny rychle schnou a jejich skladnost. Díky lehkému a jemnému materiálu při cestování totiž zaberou v batohu nebo kufru jen minimální prostor. Ženám vyhovuje také vyšší pas a skutečnost, že se legíny nevytahují na kolenou, pokud v nich při nějaké činnosti klečí. Ideál například na jógu. Mnohé dívky či ženy nosí legíny i k sukni nebo šatům. Materiál se totiž neleskne a na pohled působí příjemně.

Výrobcem legín Emky je malá česká firma z Krkonoš, Tomáš Machek s maminkou Evou.

„Záleží nám na tom, aby lidem naše legíny sloužily co nejdéle. Proto jsme opravdu pečlivě a dlouho testovali látky, ze kterých jsme chtěli legíny šít. Tu, která v testování nejlépe obstála, jsme následně nechali zpracovat speciálním šicím strojem, aby bylo nošení našich legín opravdu co nejpříjemnější“, uvedl Tomáš Machek a dodal, že pro nové klienty připravili s maminkou dárek
v podobě slevy při registraci. Více zde:: https://youtube.com/shorts/SPthSGM7004?

Příjemná je jistě i skutečnost, že poštovné činí pouhých deset korun a v případě nespokojenosti mohou zákazníci legíny do jednoho měsíce vrátit.

Zdroj, foto: Helena Váňová Production



Teetravel - Váš golfový svět na dlani