23.06.2024

Připravte se na nezapomenutelný večer plný elegance, módy a dobročinnosti! Business & Missology Fashion Event a Miss Tourism World se blíží a slibuje skvělou podívanou. Tuto jedinečnou akci pořádá Agentura Black&White Productions ve spolupráci s Restaurantem Střelecký ostrov dne 27. června 2024.

Módní Přehlídka s Nejkrásnějšími Misskami Světa

Na této exkluzivní akci se můžete těšit na módní přehlídku s nejkrásnějšími misskami z Česka, Maďarska, Polska a Slovenska. Mezi nimi nebude chybět česká modelka Karolína Gorylová, která byla v prosinci 2023 korunována nejkrásnější ženou světa na soutěži Miss Tourism World v Číně. Vrcholem večera bude oznámení finalistky, která bude reprezentovat Českou republiku na letošním finále Miss Tourism World 2024.

Foto: @jakubludvik_fotograf

Účast Úspěšných Podnikatelů a Osobností ze Showbyznysu

Business & Missology Fashion Eventu se zúčastní nejen úspěšní podnikatelé, ale také známé osobnosti ze světa showbyznysu. Tato akce je skvělou příležitostí pro networking a spojení krásy s byznysem.

Hudební Program plný Talentovaných umělců

Večer podtrhne hudební vystoupení talentovaných umělců. Mladá zpěvačka Lýdie Jurková, známá z projektu IMAGINAERUM a z Broadwaye s orchestrem Felixe Slováčka jr., okouzlí svým hlasem. Dále se představí R&B zpěvačka Klára Berishe, která se proslavila písní “Reasons“ od Lady Gaga v soutěži Československá SuperStar 2020. Hudební program zakončí houslový virtuos Michael Hejč, novodobý Paganini, jehož umění jistě nadchne všechny přítomné.

Podpora Cestovního Ruchu a Ekoturismu

Miss Tourism World není jen o kráse, ale také o podpoře cestovního ruchu, ekoturismu a zahraničních investic. Účastnice soutěže působí jako ambasadorky svých zemí, propagují turistické destinace, přispívají k kulturnímu bohatství a historickému dědictví, a spolupracují s vládami a turistickými organizacemi na projektech podporujících mezinárodní turismus a kulturní výměny.

Charitativní Dražba Uměleckých Děl

Večer bude také obohacen o charitativní dražbu unikátních obrazů od umělkyně Veroniky Manukjan. Tato dražba není jen o umění, ale také o silné podpoře Nadačního fondu Srdce na dlani, který se zasazuje o šťastné dětství pro mladé lidi z dětských domovů a pomáhá jim najít své místo ve společnosti s jistotou a nadějí do budoucnosti.

Moderátorka Večera

Moderátorkou večera bude Markéta Ježková, známá bývalá moderátorka Ranní show Evropa 2, která tradičně moderuje například ples České zemědělské univerzity a pivní slavnosti minipivovaru Cobolis Ládví.

Závěr

Business & Missology Fashion Event je nejen oslavou krásy, ale také významnou příležitostí pro networking, charitu a podporu cestovního ruchu. Nechte se unést kouzlem tohoto večera a staňte se součástí události, která spojuje krásu, podnikání a dobročinnost.

 Karolína Gorylová  Foto: @kuzinrobbins
Karolina Gorylová foto: @kuzinrobbins

Zdroj&foto: archiv Black&White Productions

Foto titulka : @jullia.ph


Teetravel - Váš golfový svět na dlani