20.05.2024

PENNY láká zákazníky ve své druhé letošní věrnostní kampani na osm roztomilých plyšových zvířátek z mořského světa, která lze pořídit se slevou 72 %. Kampaň startuje 16. května a potrvá do 26. června 2024.

Delfín, žralok, tučňák, hvězdice, želva, chobotnice, mořský koník nebo tuleň. To jsou všechny dostupné plyšové hračky z jedinečné kolekce Zvířátka z mořského světa. „Každoročně se snažíme překvapit naše zákazníky novými a unikátními plyšovými dárky v rámci věrnostní kampaně. Letos jsme se inspirovali mořským světem a přinášíme pestrobarevná zvířátka, aby dětem, ale i jejich rodinám připomínala radost z letního období,“ komentuje výběr plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

Soutěžní otázka zní: Čím se letos PENNY inspirovalo, aby udělalo radost s novými plyšáky?

Svou odpověď napište pod heslem „penny" na e-mail: soutez@magazininspirace.cz do 20. června 2024

Nezapomeňte uvést celé jméno, své telefonní číslo a adresu.

Výherce obdrží aromatické překvapení.
Výherce budeme kontaktovat.

Kterýkoli z těchto osmi nabízených produktů si mohou zákazníci PENNY koupit za výhodnou cenu 99,90 Kč exkluzivně ve více než 420 prodejnách PENNY. V rámci věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu získá zákazník 1 bod. Deset těchto bodů pak lze proměnit v atraktivní slevu 72 % na některého z vybraných plyšáků z nabízené kolekce. Lze jej samozřejmě pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 359,90 Kč. Body lze sbírat až do 26. června a uplatnit je ještě týden poté, nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé České republice.
Více informací, přehled produktů a úplná pravidla lze najít v informačních letáčcích, v magazínu S PENNY U STOLU nebo na webových stránkách www.penny.cz.

PENNY potěší děti kolekcí zvířátek z mořského světa


Teetravel - Váš golfový svět na dlani