02.04.2024

Pečete rádi? A chcete to naučit i své děti? Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, vám s tím pomůže. Právě vyšla kniha Pečení pro děti – Bezva recepty krok za krokem. Malé pekařky a pekaři zde najdou plno inspirace na krásných fotkách, spoustu zajímavostí o surovinách, a především recepty, které si mohou upéct třeba hned.

Už umím péct jako maminka!

Vstupte se svými dětmi do světa sladkostí a dokonalého pečení! Tato úžasná kniha není jen o receptech – je to průvodce pro děti po říši chutí, vůní a radostného pečení. Objevujte společně krásné fotografie, lákavé recepty a nápady, které vás přivedou k mistrovství v pečení. Každá stránka je plná inspirace a informací, jak připravit dokonalé dezerty a dobroty, které vám rozzáří tvář a potěší vaše blízké.

Naučíte se nejen tajemství dokonalého šlehání, míchání a prosévání, ale také pochopíte magii skrývající se za roztavenou čokoládou, a objevíte různé suroviny, které vaše dobroty pozvednou na novou úroveň.
Ať už jste začátečník nebo pokročilý, tato kniha ukáže vašim dětem cestu k pečení. Takže vezměte svůj váleček, rozehřejte troubu a pusťte se do práce – pečení je hračka!
Praktickou ukázku práce s knihou najdete na našem instagramu.

64 stran, formát: 216×276, pevná šitá vazba, 279 Kč, odkaz: Pečení pro děti

Zdroj, foto: https://www.grada.cz


Teetravel - Váš golfový svět na dlani